Ozan Dijital Cüzdan Çözümleri

Markanıza özel hızlı, güvenilir ve kolay dijital cüzdan ve karta sahip olabilirsiniz.

Güncel regülasyonlara uyumlu Kurumsal Dijital Cüzdan çözümleri bizimle kolay!

Dijital cüzdan ya da e-cüzdan; kullanıcıların ödeme yapma, para yatırma, para çekme, para transferi ve sanal kart oluşturma gibi işlemleri yapmalarına imkan sağlayan bir uygulamadır.

Ozan’ın sunduğu Kurumsal Dijital Cüzdan hizmeti ile güncel regülasyonlarla uyumlu, hızlı ve güvenilir bir şekilde kendi kurumunuza ait dijital cüzdan çözümüne sahip olabilir, müşterilerinizin, çalışanlarınızın veya üyelerinizin kullanımına sunabilirsiniz. Üstelik uygulamayı kurumunuza uygun tasarım ve özelliklerle oluşturabilir, markanıza özel ön ödemeli kartları da kullanıma sunabilirsiniz.

Dijital Cüzdanın Avantajları

Markanıza Özel Tasarım ve Kullanım

7/24 Para Transferi ve Ödeme Avantajları

Cashback & Loyalty Avantajları

İş Modelinize Entegre Çözüm Geliştirme

Ozan Dijital Cüzdan Özellikleri

Kurum İçin Özelleştirme

Ozan Kurumsal Dijital Cüzdan, markanıza özel dijital cüzdan ve ön ödemeli kart oluşturup müşterilerinize ve çalışanlarınıza ödeme çözümleri sunmanızı sağlar.

Kuruma Özel Kart ve App Arayüz Tasarımı

Dijital cüzdan uygulamanızı ve bağlı ödemeli kartları, kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlarız.

Kuruma Özel Kampanya, Bonus & Cashback Tanımlama

Kurum çalışanlarınıza veya müşterilerinize özel olarak cashback ve farklı indirim avantajları sunabilirsiniz.

Muhasebe Entegrasyonu

Kurumsal Dijital Cüzdan ile detaylı raporlama, yönetim ve muhasebe süreçlerinizi tek ekrandan yönetebilirsiniz.

Hesap ve Para Transferi

Ozan Kurumsal Dijital Cüzdan, 7/24 para transferi, farklı para birimlerinde transfer ve toplu para gönderimi özellikleri ile hızlı ve güvenilir çözümler sunar.

Çoklu Para Biriminde Transfer & Hesap Açma

Kullanıcıların cüzdanlarına veya banka hesaplarına döviz yatırabilir, çekebilir veya farklı para birimlerinde hesap açabilirsiniz.

7/24 Ücretsiz Para Transferi

Kurumsal Dijital Cüzdan ile EFT saati beklemeden, 7/24 ücretsiz para transferi yapabilirsiniz.

Toplu Para Gönderim Emri İşleme

Toplu para gönderimi emri ile yalnızca tek dosya yükleyerek, kullanıcılarınızın dijital cüzdanlarına veya banka hesaplarına toplu para transferi yapabilirsiniz.

Regülasyon ve Güvenlik

Kurumsal Dijital Cüzdan hizmeti, lisanslı bir elektronik para kuruluşu olan Ozan’ın gelişmiş güvenlik önlemleri sayesinde güncel regülasyonlara uyumlu ve güvenli bir hizmet altyapısı sağlar.

Fraud Önleme

Farklı sektörlerin ihtiyaçlarına göre düzenlenen ve yapay zeka ile geliştirilen KYC ve AML kuralları ile olası sahtecilik işlemlerine karşı işletmenizi korurken kullanıcılarınız için güvenli ödeme altyapısı sunabilirsiniz.

Yeni Regülasyon ve Mevzuat Uyumluluğu

Ozan Kurumsal Dijital Cüzdan kullandığınızda, sürekli olarak güncel regülasyon ve mevzuat gerekliliklerine uyumlu olursunuz.

Yönetim Kolaylığı

Ozan Kurumsal Dijital Cüzdan, iş yükünüzü azaltmak ve iş akınızı kolaylaştırmak için kural bazlı otomasyon, tek panelden yönetim ve raporlama gibi özel çözümler sunar.

Kural Bazlı Otomasyon

Kurumsal Dijital Cüzdan hizmetinin otomasyon özelliği ile işletmenize özel tanımladığınız kuralları otomatize edebilir, iş yükünüzü minimuma indirebilirsiniz.

Tek Panelden Yönetim

Kullanıcılarınızın dijital cüzdanlarındaki ayrıntılı işlem geçmişini, tek panel üzerinden detaylı olarak görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Detaylı Raporlama

İşletmenize özel entegre özellikler sayesinde tek ekrandan detaylı raporlama yapabilirsiniz.

Dijital Cüzdan

Daha Fazla Bilgi ve Randevu İçin

Dijital Cüzdan Çözümlerinden Hangi Sektörler Yararlanabilir?

Dijital cüzdan; markanıza özel cüzdan altyapısı, 7/24 para transferi, cashback ve indirim avantajları sunabileceğiniz ve her türlü finansal ihtiyacınızı karşılayan yeni nesil bir uygulamadır.

Geleneksel ödeme yöntemleri yerine teknolojik çözümlere ihtiyaç duyan, müşterileri ve iş ortaklarına özel yeni nesil ödeme çözümleri sunmak isteyen her sektör ve kuruluş, Ozan Kurumsal Dijital Cüzdan kullanabilir.

Perakende Şirketleri İçin Dijital Cüzdan Çözümleri

Dijital cüzdan çözümlerinin cashback ve loyalty özelliği sayesinde kurum çalışanlarınıza özel farklı indirim ve kampanyalar sunabilir, çalışanlarınızın prim ve hak ediş gibi farklı ödemelerini dijital cüzdan üzerinden yapabilirsiniz.

Sigorta & Broker Şirketleri İçin Dijital Cüzdan Çözümleri

Sigorta ve broker şirketleri, dijital cüzdan çözümlerini kullanarak satış sonrası hak edilen prim ödemelerini hızlı ve kolay bir şekilde yapabilir. Kural bazlı otomasyon özelliği sayesinde elle yapılan ve hataya açık olan, işletmeye vakit kaybına neden olan hakedişler otomatize edilir.

Ulaşım, Taksi ve Araç Paylaşım Şirketleri İçin Dijital Cüzdan Çözümleri

Dijital cüzdanın kural bazlı otomasyon ve direkt entegrasyon özelliği ile, taksi ve diğer ulaşım araçlarında müşteriden anında hızlı ve güvenilir bir şekilde ödeme alınabilir.

Kent Taksi, toplu taşıma ve mobilite çözümü sunan kiralama iş modelleri için idealdir.

Eğitim Kurumları İçin Dijital Cüzdan Çözümleri

Eğitim kurumları, dijital cüzdan çözümleri ile çalışanlarının yol, yemek ve hakediş gibi tüm ödemelerini hızlı, güvenilir ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilir. Farklı restoran ve işletmeler ile anlaşarak çalışanlarınıza özel cashback ve indirim avantajları sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda öğrencilerin kampüs içi kullanımı için özel uygulama ve kart oluşturabilirsiniz.

Üyelik/Abonelik ile Çalışan İşletmeler İçin Dijital Cüzdan Çözümleri (Spor Salonları, Servis Sağlayıcılar)

Üyelik ve abonelik ile çalışan spor salonları, abonelik modelli hizmet/servis sağlayıcıları dijital cüzdan çözümlerini kullanarak kolay ve hızlı bir şekilde tekrarlanan ödemelerini alabilir, aynı zamanda kullanıcılarının hesap hareketleri, anlık olarak tek ekrandan görüntülenebilir.

Saha Ekipleri İçin Dijital Cüzdan Çözümleri (Promotör ve Anket Şirketleri, Saha Satış Ekipleri)

Saha ekipleri dijital cüzdan çözümlerini kullanarak saha/satış ekibinin prim ve hakediş gibi ödemeleri pratik şekilde yönetilebilir. Yeni nesil çözümler ile tek ekrandan yönetim, otomatik hesaplama ve otomatik ödeme gibi tüm işlemler gerçekleştirilir.

Cafe ve Restoranlar İçin Dijital Cüzdan Çözümleri

Cafe ve restoranlar dijital cüzdan çözümleri ile kullanıcılarına özel indirim ve cashback kampanyaları sunarak müşteri memnuniyeti ve sadakatini artırabilir. Dijital cüzdan, restoranların müşteri sadakati oluşturmaları için ideal bir çözümdür.

E-ticaret Sektörü İçin Dijital Cüzdan Çözümleri

Lisanslı bir elektronik para kuruluşu olan Ozan’ın dijital cüzdan çözümleri, e-ticaret sektöründe hizmet veren işletmelerin müşterileri için hızlı, kolay ve güvenli ödeme altyapısı sunulmasını sağlar.

Dijital Cüzdan Çözümleri ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Dijital cüzdan ya da diğer adıyla e-cüzdan, fiziksel cüzdanda saklanabilecek tüm bilgileri dijital ortamda saklayarak, kullanıcılarının hem fiziksel hem de online olarak ödeme işlemlerini kolaylıkla yapmasını sağlayan yeni nesil bir uygulamadır.

Kurumsal dijital cüzdan; entegrasyon, sunucu ve regülasyon süreçleri ile uğraşmadan kurumların çalışanlarına, müşterilerine veya üyelerine yönelik sunabilecekleri bir hizmettir. Kuruma özel tasarım ve konfigürasyona sahip bir uygulama ve/ya ön ödemeli kart ile kullanıcıların ödeme yapması, para alma/gönderme, sanal kart oluşturma, döviz transferi yapma, kuruma özel cashback ve indirim kampanyalarından yararlanmasını sağlayan, markanıza özel oluşturulmuş bir dijital cüzdan servisidir.

Dijital cüzdan, nakit paraya ya da kredi kartına ihtiyaç duymadan hem fiziksel hem de online olarak tüm alışverişlerinizi gerçekleştirmenizi ve her türlü finansal ihtiyacınızı karşılamanızı sağlar.

 

Aynı zamanda bir banka hesabından yapılabilecek tüm para transferi işlemleri elektronik cüzdan ile de 7/24 yapılabilir.

Ozan'ın sunduğu Kurumsal Dijital Cüzdan hizmeti ile marka kimliğinize uygun olarak uygulama ve ön ödemeli kart tasarlama imkanına sahip olabilirsiniz.

Evet, Ozan Kurumsal Dijital Cüzdan üst düzey güvenlik önlemleri ve gelişmiş fraud tool’ları ile yapılan işlemleri sürekli denetler ve tamamen güvenli bir hizmet altyapısı sunar. PCI-DSS uyumu, gelişmiş fraud önleme, KYC/AML süreçleriyle hem kullanıcılarınızı hem de işletmenizi sahtecilik ve siber saldırılara karşı korunur.

Dijital cüzdan ile kafe, restoran, spor salonu, online alışveriş siteleri, eğitim kurumu ve ulaşım araçları gibi POS cihazı bulunan her yerde ödeme yapılabilir.

Dijital cüzdanlar kullanıcılarınıza aşağıdaki faydaları sunar:

  • Dijital cüzdan ile kullanıcılarınıza kolay ve pratik bir ödeme ortamı sunulur.
  • Kullanıcılarınızın bilgileri gelişmiş güvenlik önlemleri ile koruma altına alınır.
  • Kurumsal dijital cüzdan kullanıcılarının marka bağlılığını artırır.
  • İş ortakları ve müşteriler için farklı indirim ve cashback kampanyaları sunulabilir.
  • Entegrasyon ve yönetim kolaylığı ile işletmeye özel çözümler sunulur ve iş yükü azaltılır.
  • Dijital cüzdan ile bir banka hesabından yapılan tüm para transferi işlemleri 7/24 ücretsiz gerçekleştirilir.

Hemen Başvur

Formu doldurun, yetkili danışmanlarımız 1 gün içinde sizi arasın.