Ozan ile Saha Tahsilat

Ozan saha tahsilat sistemi ile saha ekibiniz, 7 gün 24 saat istediği yerden müşteri ve bayilerinizden fiziksel POS, sanal POS, SMS, e-mail, link veya QR kod ile ödeme alabilir. Bu sayede tahsilatlarınızı düzenli olarak takip edebilir, bayi ve müşterilerinize ödeme kolaylıkları sunabilirsiniz.

Saha Tahsilat Sistemini Kimler Kullanabilir?

Tüm ödemelerin tahsilatı için fiziki POS ihtiyacını ortadan kaldıran Ozan saha tahsilat çözümlerini mağaza ve markası olan ve fiziki kart kullanarak ödeme alan tüm işletmeler kullanabilir.

Küçük, Orta ve Büyük Ölçekli İşletmeler İçin Saha Tahsilat Sistemi

Saha ekibi tahsilat sistemi, KOBİ’lerin tüm saha çalışanlarının fiziki POS cihazına ihtiyaç duymadan ödeme almasını sağlar. Sahada tahsilat ile saha ekibiniz hem müşterilerinize giderek QR kod veya fiziki POS ile hem de uzaktan SMS, e-mail veya link ile tahsilat yapabilir. Bu sayede ödemelerinizin tamamını hızlı, güvenilir ve zamanında alabilirsiniz.

Bireysel Müşteri ve Kurumsal Müşteriler İçin Saha Tahsilat Sistemi

Ozan sahada tahsilat çözümleri, müşteri ve kurumsal müşterilerinizden zahmetsiz ve güvenilir bir şekilde ödeme almanızı sağlar. Nerede olursanız olun müşterilerinizden SMS, e-mail, link veya QR kod ile 7/24 tahsilat yapabilirsiniz.

Saha Tahsilat Yöntemleri

İşletmenizin tahsilat risklerini azaltan, müşteri ve bayilerinizden güvenilir ve hızlı bir şekilde ödeme almanızı sağlayan saha tahsilat yöntemleri aşağıdaki gibidir:

Fiziksel POS ile Tahsilat

Ozan’ın son teknoloji fiziki POS cihazı ile tüm kredi ve banka kartlarından PIN veya QR doğrulaması ile ödeme alabilirsiniz.

Sanal POS (vPOS) ile Tahsilat

Ozan Sanal POS ile internet satışlarınızın tamamında müşterilerinizden link, QR kod veya mobil POS ile güvenli ödeme alabilir aynı zamanda müşterilerinize taksitli ödeme seçenekleri sunabilirsiniz.

akilli-telefonlar-ile-tahsilat

Akıllı Telefonlar ile Tahsilat

Fiziki POS cihazına duyulan ihtiyacı tamamen ortadan kaldıran mobil tahsilat ile müşteri veya bayilerinizden, akıllı cep telefonları ya da tabletleri ile bağlandıkları mobil ödeme sayfaları üzerinden 3D Secure ile güvenli bir şekilde ödeme alabilirsiniz.

Paylaşımlı POS Cihazı ile Tahsilat

Zaman ve yer tasarrufu sağlayan paylaşımlı POS ile tahsilat sayesinde tek bir POS cihazından ek maliyetlere gerek kalmadan farklı bankaların ödemelerini alabilirsiniz. Böylece müşteri ve bayilerinizden farklı bankaların kartları ile tahsilat alabilir, bankaların sunduğu taksit seçenekleri ve kampanyalardan yararlanmalarını sağlayabilirsiniz.

QR Kod ile Tahsilat

QR kod ile tahsilat sayesinde müşterilerinize özel olarak oluşturduğunuz QR kodları kullanarak hızlı, temassız ve güvenilir tahsilat yapabilirsiniz.

Saha Tahsilat Komisyon Oranları

Ozan tahsilat çözümleri arasında yer alan saha tahsilat sistemine avantajlı komisyon oranlarıyla sahip olup, saha ekiplerinizin 7/24 pratik ve sorunsuz tahsilat yapmasını sağlayabilirsiniz. Saha tahsilat sistemi ve komisyon oranları ile ilgili detaylı bilgi almak için hemen Ozan Saha Tahsilat Sistemine ücretsiz başvuru yapın!

Firmalar İçin Komisyon Oranları ve Taksitlendirme

Ozan sahada tahsilat sisteminin firmalar için sunduğu avantajlı komisyon oranları ve taksitlendirme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bayi ve Alt Bayiler İçin Komisyon Oranları ve Taksitlendirme

Ozan tahsilat çözümleri sahada tahsilat sisteminin bayi ve alt bayiler için sunduğu avantajlı komisyon oranları ve taksitlendirme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saha Tahsilat Sisteminin Faydaları

Saha tahsilat sisteminin en önemli faydaları şunlardır:

Saha Tahsilat Sistemi

Daha Fazla Bilgi ve Randevu İçin

Ozan Saha Tahsilat'ta Fark Yaratan Özellikler

icon-pos

Bayi ve Alt Bayi Gruplandırma

Saha tahsilat sisteminin bayi ve alt bayi gruplandırma özelliği sayesinde bayilerinize göre farklı komisyon oranları ve taksit seçenekleri belirleyebilir aynı zamanda ödemenin geçeceği sanal POS’u seçebilirsiniz.

Stok Takip Entegrasyonu

Stok takip entegrasyonu ile ürün stoklarınızı belirleyebilir ve deponuzdaki ürün miktarlarını kolayca takip edebilirsiniz.

ERP Entegrasyonu

ERP entegrasyonu ile tahsilatlarınızı otomatik olarak muhasebeleştirebilir, bayi ve müşterilerinizin güncel cari hesap bakiyelerini görüntülemelerini sağlayabilirsiniz. Bu sayede muhasebe işlemleri için harcadığınız zamandan tasarruf edip, operasyonel iş yükünüzü azaltabilirsiniz.

icon-pos

Tekrarlayan Ödeme Alma & Yapma

Kart saklama hizmeti ile düzenli ödeme aldığınız müşteri ve bayilerinizin ödeme bilgilerini güvenle saklayıp hem işletmenize hem de müşterilerinize kolaylık sağlayabilirsiniz. Bu sayede ödeme yapacak müşterilerinizin her seferinde kart bilgilerini girmelerine gerek kalmaz aynı zamanda siz de tekrarlayan ödemelerinizin takibini yapabilirsiniz.

Periyodik Zamanlı Tahsilat Raporu

Ozan tahsilat çözümleri ile müşteri, bayi ve alt bayilerinizin tahsilatları, sahada alınan ödemeler veya müşterilerinizin online olarak yaptığı tüm ödemeleri tek ekrandan görüntüleyebilir, ERP entegrasyonu sayesinde detaylı tahsilat raporlarını alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır, sahada tahsilat sisteminin en büyük avantajı fiziksel POS cihazına duyulan ihtiyacı ortadan kaldırmasıdır. Sanal POS entegrasyonu ile tüm saha ekibinizin tahsilatlarını online olarak yapmasını sağlayabilirsiniz.

Evet, saha ekibinizin yaptığı tüm tahsilatları ERP entegrasyonu ile otomatik olarak muhasebeleştirebilirsiniz.

Yurt içinde TL kredi kartları ile yapılan işlemler, Türk Parasının Kıymetini Koruma Kanunu gereği TL olarak alınır. Ancak tahsilatlarınızı yurt dışından USD, Euro veya GBP olarak yabancı para birimleri ile almak için dövizli sanal POS kullanabilirsiniz.

Tahsilat işlemleriniz adet olarak sınırlı değildir ancak tek seferde yaptığınız tahsilatlar için tutar limiti bulunur.

Evet, sahada tahsilat sisteminde ödeme yapılan sayfaların tamamı SSL sertifikası ile korunur ve 3D Secure ile güvenli ödeme almanız sağlanır.

Evet, tüm banka işlemlerini tek ekrandan görebilir ve detaylı raporlama yapabilirsiniz.

Hemen Başvur

Formu doldurun, yetkili danışmanlarımız 1 gün içinde sizi arasın.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir.