Sanal POS

Ozan Sanal POS’u kolayca kurun, kolayca yönetin, sınırlar olmadan ödeme alın. Hazır entegrasyonlar, üst düzey fraud önleme, %0,99’dan başlayan komisyon oranları ile sanal POS’la tahsilat bizimle kolay!

Ozan Sanal POS Nedir?

Ozan Sanal POS, işini internete taşıyan ve internet üzerinden ürün ya da hizmet satışı yapacak herkesin ödeme alabilmesini sağlayan bir araçtır. Tıpkı mağazalarda ödeme almayı sağlayan fiziki POS gibi, Sanal POS da internet üzerinden ödeme alırken kullanılır.

Ödemelerinizi hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde almak için Ozan Sanal POS’u rahatlıkla tercih edebilirsiniz. E-ticaret firması, sosyal medya ya da fiziki ortamlardaki küçük-orta ölçekli işletmenizdeki ödeme süreçlerini Ozan Sanal POS ile 7/24 ve avantajlı bir şekilde yürütebilirsiniz.

Kurumsal İşletmeler, KOBİ’ler ve Freelance Çalışanlar için Sanal POS

Ozan Sanal POS, her büyüklükte işletmelerin, Freelancer’ların ya da işini online’a taşımak isteyen kişilerin ödeme almasını sağlayan bir hizmettir. Ozan Sanal POS ile işletmeler dünyanın her yerinden hızlı, güvenli ve 7/24 ödeme alabilir.

Ozan Sanal POS ile Kolay Ödeme Alın

Ozan Elektronik Para A.Ş. olarak, yurt içi ve yurt dışında edindiğimiz tecrübelerimizle, internet üzerinden ödeme almak isteyen herkes için Ozan Sanal POS’u geliştirdik. Kolay ödeme almak isteyen herkes Ozan Sanal POS’a başvuru yaparak hızlıca Ozan Sanal POS sahibi olabilir.

Ozan Sanal Pos

Fark Yaratan Özellikler

icon-api

Ödeme Geçidi

Bankalardan veya diğer finansal kuruluşların tüm Sanal POS’ları API’lar üzerinden entegre ederek akıllı POS yönlendirme ile tek merkezden yönetme özelliğine sahiptir.

Raporlama

Gelişmiş raporlama kriterleri sayesinde tüm raporları saniyeler içerisinde hazırlar. Banka veya işlem bazlı raporlar tek tıkla istenilen formatta hazırlanıp dışarı aktarılabilir.

Fraud Önleme

Farklı sektörlere ve ihtiyaçlara göre uyarlanabilen sahtecilik önleme sistemidir. Ters ibrazın yüksek olduğu turizm ve benzeri sektörler için hazır fraud filtrelerini içinde bulundurur. Esnek arayüzü ile üye işyeri fraud senaryoları kolayca oluşturulabilir. Yapay zeka destekli sahtecilik önleme sistemi, şüpheli işlemlere karşı iş yerlerini korur ve olası chargebackleri minimize eder.

icon-credit-card

Kart Saklama

Müşterilerin kart bilgileri PCI-DSS Level 1 standardında saklanır. Böylece daha hızlı alışveriş yapmalarını sağlayarak kullanıcı deneyimi geliştirilebilir.

Dövizli Tahsilat

Yabancı para birimleri ile ödeme almayı, belirlenen kurdan TL karşılığı tahsilat yapabilmeyi sağlar. Kartın ya da posun uyumlu olması durumunda dövizle tahsilat olanağı mümkündür.

Tahsilat Tamamlama Servisi (TTS)

Diğer bankaların POS’larının çalışmadığı anlarda, ödeme talebini otomatik olarak Ozan Sanal POS’a yönlendirerek sorunsuz tahsilat yapmanızı sağlar.

Ozan Sanal POS

Daha Fazla Bilgi ve Randevu İçin

Ozan Sanal POS Nasıl Alınır?

Ozan Sanal POS’a sahip olmak için izlenmesi gereken prosedürleri ise sizi düşünerek oldukça kolay bir şekilde tasarladık. Sizlerden istediğimiz evrakları sistemimize yükledikten sonra, evraklarınız Uyum ekiplerimiz tarafından detaylıca incelenir. Evraklarınız eksiksiz ve doğru olması durumunda ise talebiniz hızlıca onaylanır ve Ozan Sanal POS’u hemen kullanmaya başlarsınız.

Türkiye ve dünyanın alanında en iyi markalarıyla iş birliği yaparak tasarladığımız Ozan Sanal POS ile güvenli, hızlı ve kolay ödeme alma yöntemini keşfedin.

1) Başvuru

Online başvurunuza, ekibimiz en geç 1 iş gününde dönüş yapar.

2) Evraklar

Talep ettiğimiz evrakları online sistemimize kolayca yüklersiniz.

3) Onay ve Sözleşme

Evraklarınız eksiksiz ve doğru ise talebiniz hızla onaylanır, sözleşmeniz imza için iletilir.

4) Kurulum

Ozan Sanal POS’u kurup kullanmaya hemen başlarsınız.

Ozan Sanal POS Avantajları

7/24 hızlı ve kolay bir şekilde ödemelerinizi almak Ozan Sanal POS’un en önemli avantajlarındandır. Birçok güvenilir marka ile işbirliği yapan Ozan Sanal POS ödeme alma işlemlerinizin güvenilir ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Firmanızın rekabet gücünü artırma, zamandan tasarruf etme ve online işlemlerinizi rapor halinde alma gibi çeşitli avantajlara da Ozan Sanal POS ile sahip olabilirsiniz.

Ertesi Gün Ödeme Avantajı

Bireysel ya da kurumsal hesaplarınızdaki nakit akışını rahatça kontrol etmek isteyebilirsiniz. Bundan dolayı aldığınız ödemelerin en kısa sürede hesabınıza geçmesi çok önemlidir. Ozan Sanal POS, ödemelerinizi hızlı bir şekilde almanıza yardımcı olan “Ertesi Gün Ödeme” hizmeti sayesinde bu açıdan büyük bir avantaj sağlar. Böylece Sanal POS ile tahsil ettiğiniz ödemelerin hesabınıza geçmesi için günlerce beklemenize de gerek kalmaz.

Sanal POS Ödeme Sistemleri

Sanal POS Ödeme Sistemleri işletmelerin satışlarını artırmanın ve daha fazla müşteriye ulaşmanın en etkili yollarından biridir. E-ticaret siteleri, mobil uygulamalar ve diğer çevrimiçi platformlarda kullanılır. Müşteriler, sepetlerine ekledikleri ürünler için kolayca ve güvenle ödeme yapabilirler. Sanal POS ödeme sistemleri, işletmeler için de birçok fayda sağlar

Kolay Sanal POS Entegrasyonu

İnternet ortamında yaptığınız tüm finansal işlemlerin güvenilir olduğundan emin olmalısınız. Bunu sağlamanın en iyi yolu ise kolay Sanal POS entegrasyonu yaptırmaktır. Bu işlem aşağıdaki özellikleri kapsar:

Hızlı Sanal POS Kurulumu

Ödemelerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde almak için Sanal POS kullanmak en etkili çözüm yollarından biridir. Ozan Sanal POS’a başvurmanız halinde hızlı bir şekilde entegrasyona başlayabilirsiniz.

Tüm Kredi Kartlarıyla Uyumlu Sanal POS

Ozan Sanal POS bütün kredi kartları ile uyumludur. Bu yüzden finans servisleri ile ayrı ayrı sözleşme yapmanıza gerek kalmaz. Visa, Mastercard, Troy, UnionPay ve daha fazlasıyla kolayca ödeme alabilirsiniz.

24 Saatte Sanal POS Entegrasyonu

Ozan Sanal POS’u sisteminize çok hızlı entegre edip ödeme almaya başlayabilirsiniz. Ozan Sanal POS’un WooCommerce (WordPress), Magento, Opencart, PrestaShop, Shopify, Akinon, Ideasoft, Ticimax gibi e-ticaret platform sağlayıcıları ile hazır entegrasyon çözümü bulunur. Eğer e-ticaret siteniz bu altyapılardan birini kullanıyorsa, saatler içinde entegrasyon tamamlanabilir. Ayrıca, diğer platformlar ve özel yazılım geliştirenler, Ozan Sanal POS API entegrasyon dökümantasyonumuzdan yararlanarak Ozan Sanal POS’u sistemlerine entegre edebilirler.

Tek Entegrasyonla Sanal POS Ödeme ve Taksit

Ozan Sanal POS’u sitenize entegre ettiğinizde, hiç bir ek işleme gerek olmadan tüm kartlardan ödeme alabilir ve anlaşmalı olduğumuz Axess, Bonus, World, Maximum, Paraf, Sağlam Kart, Bankkart, Cardfinans kart sahiplerine taksitli satış yapabilirsiniz. Ertesi gün ödeme dahil, dilediğiniz ödeme valöründe paranızı tahsil edebilirsiniz.

Sanal POS ile Güvenli Ortak Ödeme

Ozan Güvenli Ortak Ödeme sayfası, kendi sitesinde ödeme sayfası veya ödeme formu bulunmayan işletmelerin güvenli biçimde online tahsilat yapmasını sağlar. Güvenli Ortak Ödeme sayfası kullanarak, SSL sertifikası ve altyapı maliyetleri, kurulum süreç ve hizmet maliyetlerine katlanmadan hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Güvenli Ortak Ödeme kullandığınızda tüm kartlardan ödeme alabilir, Ozan Sanal POS’un entegre olduğu tüm kart sadakat sistemlerinin taksit imkanlarından müşterilerinizi yararlandırabilirsiniz. Ozan, en yüksek güvenlik seviyesini gösteren PCC DSS Level 1 Sertifikası’na sahiptir ve güvenli ortak ödeme sayfasında bu altyapı kullanılır.

Güvenli Online Ödeme Çözümleri

Ozan Sanal POS hızlı ve kolay işlem avantajlarının yanı sıra güvenli online ödeme konusunda çeşitli çözümler de sunar. Bu online ödeme çözümleri aşağıdaki gibi açıklanabilir:

Güvenli Kart Saklama

Ozan Sanal POS güvenli bir ödeme altyapısına sahiptir. İhtiyaç duyulan kart bilgileri bu altyapıda saklanarak, alışverişlerin daha hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılması sağlanır.

3D Secure

3D Secure yöntemi sanal ortamda gerçekleşen finansal işlemlerin güvenliği açısından oldukça etkilidir. Ozan Sanal POS ödeme almak istediğiniz kişilerin işlemlerini 3D Secure yöntemiyle güvenli bir şekilde yapmalarını sağlar.

İade İşlemleri

Alışveriş ya da farklı bir hizmet sonrasında hatalı ödemeler için iade işlemi gerekebilir. Böyle bir durumda Ozan Sanal POS üzerinden birkaç basit adımı takip ederek iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sahteciliğe Karşı Koruma

Kredi kartlarıyla yapılan işlemlerde bazen sıra dışı durumlar yaşanabilir. Örneğin, satışın ortalama hız ve miktardan fazla gerçekleşmesi, çok değerli ve nakde kolay çevrilebilir bir ürünün sipariş verilmesi, aynı kişiye ait birden fazla kredi kartı kullanılması gibi durumlar sahte işlemlerin işareti olabilir. Böyle durumlar Ozan Sanal POS sistemi tarafından fark edilerek sahtecilikten korumaya yönelik etkili adımlar atılır.

Sanal POS Ödeme Seçenekleri

Kullandığınız Sanal POS’un farklı ödeme seçenekleri sunması işletmenizin büyümesi ve satış potansiyelinin artırılması adına oldukça önemlidir. Ozan Sanal POS entegrasyonu yaparak finans kartı ya da kredi kartı ile yapılan ödemeleri tek çekim veya taksitli ödeme şeklinde alabilirsiniz.

Farklı Para Birimleri ile Ödeme Alma

Özellikle yurtdışı satış yapan işletmeler için, farklı para birimleri ile ödeme alma ihtiyacı söz konusudur. Ozan Sanal POS ile yabancı kart işlemlerinizi Dolar, Euro ve GBP cinsinden tahsil edebilir farklı para birimlerinde kur avantajıyla sorunsuz şekilde ödeme alabilirsiniz.

Döviz ile Ödeme

Döviz ile ödeme yapmak, işletmelerin kur farklarından etkilenmeden müşterilerinden ödeme almasını sağlar. Yabancı para birimlerinde ödeme alan işletmeler, fiziksel ve sanal POS çözümlerinde döviz ile ödeme imkanı sağlayan Ozan gibi işletmelerle çalışmayı sıklıkla tercih eder. Ozan Sanal POS ile yabancı kart işlemlerinizi Dolar, Euro ve GBP cinsinden tahsil edebilirsiniz.

Dövizli Sanal POS & Yabancı Kart İşlemleri

Ozan’ın Dövizli Sanal POS’u ile yurtdışı kartlardan farklı para birimlerinde doğrudan ödeme alabilirsiniz. Dövizli Sanal POS neden önemli? Yabancı para birimleriyle satış yapan işletmeler, dövizli sanal POS kullanmadıklarında işlemler TL’ye çevrilir. Kur dalgalanmalarından ve alış-satış değerlerinden kaynaklı olarak bu işlemler hem işletme hem de müşteri tarafında maliyet ve memnuniyetizliğe yol açar. Yurtdışı orijinli kartlardan ödeme alma sorunu yaşanmaması da, işletmenin satışlarını arttırmasına olanak verir. Ozan Sanal POS ile Dolar, Euro ve GBP cinsinden ödemelerinizi tahsil edebilirsiniz.

Taksitli Ödeme Alma

E-ticaret platformunuzu ziyaret eden kişilerin en çok dikkat edeceği özelliklerden biri taksitli ödeme imkanı olup olmadığıdır. Ozan Sanal POS ile işletmenize taksitli ödeme özelliği kazandırabilir ve komisyon oranlarını da kolayca yönetebilirsiniz.

Tekrarlayan Ödeme Alma

Sigorta şirketi veya eğitim kurumu işletiyorsanız aylık rutin bir şekilde ödeme almak ve bunu kolay bir şekilde takip etmek isteyebilirsiniz. Ozan Sanal POS güvenli saklama özelliği ile ödemelerinizi belirlediğiniz sıklıkta düzenli bir şekilde tahsil edebilirsiniz. Ayrıca, onaylı ya da onaysız tüm ödeme işlemlerini rapor halinde kontrol edebilirsiniz.

Kolay Sanal POS Yönetim Paneli

Aldığınız ödemelerin ve ödemeler ile ilgili diğer tüm işlemlerin kontrolü için Sanal POS yönetim paneli kullanılır. Ozan Sanal POS kolay yönetim paneli üzerinden ödeme onayları, komisyon oranları gibi pek çok özelliği takip edebilir ve zamanında müdahale edebilirsiniz.

Ozan Sanal POS Ücretleri ve Komisyon Oranları

Fiziki POS’lar ile Sanal POS’ların ücret ve komisyonları farklıdır. Bu açıdan bakıldığında düşük ücretlere sahip bir Sanal POS kullanmak daha avantajlıdır. Ozan Sanal POS’u tercih ederek oldukça düşük ücret ve komisyonlara sahip olabilirsiniz.

Aylık Sabit Ücretsiz Sanal POS

Ozan Sanal POS entegrasyonu yaptığınızda herhangi bir şekilde aylık sabit ücret ödemeniz gerekmez. İşletmenizin büyümesi için oldukça önemli olan bu özellik sizi yüklü miktarda ödeme yapmaktan kurtarır.

Başlangıç Ücreti ve Gizli Ücretler Yok

Ozan Sanal POS’a birkaç dakika içerisinde kolayca entegrasyon yapabilirsiniz. Ancak başlangıç paketi aldığınızda hiçbir ücret ödemezsiniz. Böylece özellikle freelancer olarak çalıştığınızda daha ilk etapta yüklü maliyetlerden kurtulmuş olursunuz.

Ozan Sanal POS’ta yapılan tüm işlemler güvenli olduğu kadar şeffaf bir şekilde de gerçekleşir. Kullandığınız süre boyunca sizden daha önce belirtilmeyen hiçbir ücret talep edilmez.

Ozan Sanal POS Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvuru sırasında, sizden bazı kişisel bilgiler, işletme bilgileriniz ve vergi numaranız gibi bilgiler istenecektir. Başvurunuz onaylandıktan sonra, sanal POS numaranızı ve Sanal POS panelinizi kullanabilirsiniz. Bu sayfanın alt bölümünde bulunan formu doldurarak doğrudan Sanal POS başvurusu yapabilirsiniz.

Ozan Sanal POS Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Sanal POS entegrasyonu için gerekli evrakları sisteme yüklemeniz yeterlidir. Evraklarınızın eksiksiz ve doğru olması halinde başvurunuz hızlı bir şekilde onaylanır ve Sanal POS entegrasyon sürecine başlanır. Dokümantasyon sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.

Entegre Platformlar ve Çözüm Ortakları

Geliştiriciler için hazırlanmış dökümanları incelemek için tıklayınız.

Sanal POS Entegrasyonu ve Çözüm Ortakları & Hazır Altyapı​

Özel ve Açık Kaynaklı Yazılımlar

Sanal POS hizmeti veren firmaların ve sistemlerinin güvenilir olması çok önemlidir. Ozan Sanal POS’u API / geliştirici dokümanları ile özel ve açık kaynaklı yazılımlara entegre edebilirsiniz. Dokümantasyon sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.

Ozan Sanal POS API ve Geliştirici Dokümanları

Ozan Sanal POS’un güçlü altyapısı ile ihtiyaçlarınızı özelleştirebilir, ortak ödeme gibi daha pek çok çözümü elde edebilirsiniz. Sanal POS API ile güçlü bir tahsilat altyapısı oluşturabilirsiniz. Dokümantasyon sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.

Hazır Yazılımlar

weeyn

Weeyn Sanal POS

Weeyn, e-ticaret sektöründe önde gelen bir altyapı sağlayıcısıdır. Küçükten büyüğe her ölçekte işletmenin web, mobil, pazaryeri ve sosyal medya mağazalarını tek bir panelden yönetme imkanı sunar. Ozan Sanal POS ile Weeyn e-ticaret sistemlerine kolayca entegrasyon sağlayabilirsiniz.

ideasoft

İdeaSoft Sanal POS

IdeaSoft, fiziksel mağazanızı online mağazaya dönüştürmenize yardımcı olan akıllı e-ticaret yazılımları üretir. Ozan Sanal POS ile İdeaSoft akıllı e-ticaret sistemlerine kolayca entegrasyon sağlayabilirsiniz.

ticimax

Ticimax Sanal POS

Ticimax 7/24 destek veren sektörün lider e-ticaret altyapı şirketlerinden biridir. Küçük, orta ve büyük işletmeleriniz için bulut yazılımlar ile fonksiyonel çözümler sunar. Ozan Sanal POS ile Ticimax e-ticaret sistemlerine kolayca entegrasyon sağlayabilirsiniz.

shopify

Shopify Sanal POS

Bugüne kadar pek çok büyük işletmeye hizmet sunan Shopify e-ticaret çözümlerine Ozan Sanal POS ile entegrasyon sağlayabilirsiniz.

Açık Kaynak Yazılımlar

woocommerce

WooCommerce Sanal POS

WooCommerce, WordPress’e uygun olarak tasarlanan açık kaynaklı bir e-ticaret eklentisidir. Ozan Sanal POS WordPress plugin’i ile WooCommerce eklentisine kolayca Sanal POS entegrasyonu sağlayabilirsiniz.

opencart

OpenCart Sanal POS

OpenCart birçok ödeme aracının sitenize entegre edilmesini ve kolay bir şekilde ödeme almanızı sağlayan açık kaynak bir e-ticaret yazılımıdır. Ozan Sanal POS OpenCart modülü ile OpenCart e-ticaret sistemlerine entegrasyon sağlayabilirsiniz.

Diğer açık kaynak yazılımlar:

  • PrestaShop Sanal POS
  • Magento Sanal POS
  • Odoo Sanal POS

Ozan Sanal POS Entegre Olunan Kart Sadakat Programları

Ozan Sanal POS, Axess, Bonus, World, Maximum, Paraf, Sağlam Kart, Bankkart ve Cardfinans kart sadakat programları ile entegre çalışır. Ozan Sanal POS kullandığınızda, Bu kartlara sahip olan müşterilere taksit imkanı sağlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sanal POS, alışveriş amacıyla kullanılan ödeme araçlarının internet ortamına entegre edilmesini sağlayan bir sistemdir. İngilizce Point of Sale ifadesinin kısaltması olan POS, ödeme noktası anlamına gelir. Sanal POS fiziki POS ile yapılan işlemlerin dijital ortamda kullanılmasını sağlar. Sanal POS, aynı zamanda alıcı ve satıcıların hesapları arasında aracı vazifesi görür.

Sanal POS alabilmeniz için Ozan Sanal POS’a başvuru yapabilirsiniz. Bunun için ilgili formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız yeterlidir. İlgili kontrollerin ardından kısa bir sürede Sanal POS entegrasyon işleminiz gerçekleşir.

Fiziki POS’lar ile Sanal POS’ların ücret ve komisyonları farklıdır. Ozan Sanal POS’u tercih ederek oldukça düşük ücret ve %0,99’dan başlayan komisyon oranları ile sahip olabilirsiniz.

E-ticaret için Sanal POS almak diğer işletmeler için Sanal POS almak ile aynıdır. Sadece e-ticaret siteniz ile ilgili resmi belgeleri Sanal POS başvurusunda ibraz etmeniz gerekir.

Sanal POS başvurunuzu Ozan Sanal POS Başvuru Formu ile hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sanal kart başvurusunda sahtecilik ve uyum gibi kriterler göz önünde bulundurulur. Belgelerin size alt gerçek bilgiler içerip içermediği titizlikle incelenir.

Sanal POS ücretleri ve komisyon oranları genel olarak ortalama yüzde 3 – 11 arasında değişir.

Firmanız ile ilgili belgeleri temin ettikten sonra Ozan Sanal POS’a başvurarak size sunulan formu doldurup Sanal POS entegrasyonunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İşletmenizi büyütmek ve internet ortamına taşımak için Sanal POS kullanılabilir. Kolay yönetim paneli sayesinde aldığınız ödemeleri rahatça takip edebilirsiniz. Komisyon ve ücretleri kolayca belirleyebilirsiniz.

Siz de ödemelerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde almak için Ozan’a katılın. Ozan Sanal POS’a ücretsiz başvuru yaparak rakiplerinizin bir adım önüne geçin.

Sanal POS dijital ortamda çalışan bir araçtır ve online ödemelerin gerçekleşmesini sağlar. Bu nedenle fiziksel bir Sanal POS Cihazı bulunmamaktadır. Başvuru formunu doldurarak Sanal POS alma sürecinizi başlatabilirsiniz.

Hemen Başvur

Formu doldurun, yetkili danışmanlarımız 1 gün içinde sizi arasın.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir.