Online Tahsilat Çözümleri

Ozan’ın yeni nesil online tahsilat çözümleri sayesinde QR, SMS, link veya sanal POS gibi güvenli yöntemlerle ödeme alarak tahsilat riskinizi azaltabilirsiniz.

Online Tahsilat Yöntemleri

Online tahsilat ya da e-tahsilat sistemi, müşteri ve bayilerinizden fiziki POS taşımanıza gerek kalmadan çevrim içi yöntemlerle güvenli ödeme almanızı sağlar. Bu sayede hem müşterilerinize farklı ödeme kolaylıkları sunabilir hem de işletmenizin tahsilat risklerini azaltabilirsiniz.

Ozan online tahsilat yöntemleri aşağıdaki gibidir:

SMS ve E-Mail ile Tahsilat

E-tahsilat sistemleri arasında yer alan SMS ve e-mail ile tahsilat yöntemi, bayi ve müşterilerinize özel oluşturduğunuz ödeme linklerini paylaşarak SMS veya e-mail yoluyla online tahsilat yapmanızı sağlar. Aynı zamanda ödeme linklerinin geçerlilik süresini belirleyebilir veya link üzerinden ödemelerin durumunu sorgulayabilirsiniz.

Link ile Tahsilat

Müşterileriniz için kolaylık, işletmeniz için de 7 gün 24 saat tahsilat alma avantajı sağlayan link ile ödeme, müşterilerinize gönderdiğiniz linkler aracılığıyla günün her saati ödeme almanızı sağlar. Link ile tahsilat sisteminde gönderdiğiniz linke tıklayan müşteriniz, kart bilgilerini girerek tüm akıllı cihazlardan kolaylıkla ödeme yapabilir.

Sanal POS ile Tahsilat

Online satışlarınızın tamamında kullanabileceğiniz Ozan Sanal POS ile link, QR kod veya mobil ödeme seçenekleri ile müşterilerinizden hızlı, kolay ve güvenilir ödeme alabilirsiniz. Sanal POS ile tahsilat hem işletmenizi hem de müşterilerinizi PCI-DSS sertifikası ile güvence altına almanızı sağlar.

Kredi Kartı ile Tahsilat

Kredi kartı ile tahsilat sayesinde Ozan Sanal POS veya fiziki POS aracılığıyla müşterilerinizden 7/24 kredi kartı ile tahsilat yapabilirsiniz. Aynı zamanda kredi kartı ile tahsilat, KVKK ve BDDK Standartlarına uyumludur ve 3D Secure ile güvenli ödeme almanızı sağlar.

QR Kod ile Tahsilat

Yeni nesil online tahsilat sistemleri arasında yer alan QR kod ile tahsilat sayesinde müşteri ve bayilerinize özel tanımladığınız QR kodlar ile hızlı, güvenilir ve temassız ödeme alabilirsiniz.

Online Tahsilat Sisteminin Avantajları

Online tahsilat ya da diğer adıyla e-tahsilat sistemi, müşteri ve bayilerinizden link, QR, kredi kartı, SMS, e-mail veya sanal POS aracılığıyla çevrim içi yöntemlerle ödeme almanızı sağlar.

Online tahsilat çözümlerinin avantajları şunlardır:

Online Tahsilat Sistemi

Daha Fazla Bilgi ve Randevu İçin

Online Tahsilatın Kullanım Alanları

Online tahsilat sistemi ana firmalardan, bayi ve alt bayilerden, freelance çalışanlardan, apartman ve site yöneticilerinden hızlı, güvenilir ve 7/24 ödeme almak için kullanılabilir.

Ana Firmalar İçin

Online tahsilat sistemi ile müşterilerinizin ödemelerini QR, SMS veya e-mail yoluyla günün her saati online olarak alabilirsiniz. Bu sayede alacaklarınızı zamanında tahsil edip, tahsilat için harcanan iş gücü ve zaman kaybının önüne geçebilirsiniz.

Bayi ve Alt Bayiler İçin

Ozan e-tahsilat çözümleri ile bayi ve alt bayilerinizden alacağınız ödemeleri işletmenize özel oluşturduğunuz ödeme linkleri ile yer ve zaman fark etmeden, kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Freelance Çalışanlar İçin

İşini 7 gün 24 saat online’da yapan freelancer’ların ödeme alması için online tahsilat yöntemleri en iyi çözümdür. E-tahsilat sistemi ile ödeme yapılmaması veya ödemenin gecikmesi gibi sorunların önüne geçebilir, tahsilatlarınızı düzenli olarak takip edebilirsiniz.

Apartman ve Site Yönetimleri ve Yöneticileri İçin

Online tahsilat sistemi ile toplu ya da tek tek e-mail veya SMS ödeme linki oluşturarak apartman veya site aidatlarını aynı anda alabilir, ödeme alacağınız kişilerin de akıllı cihazlarından hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme ekranına ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Online tahsilat, işletmelerin müşterilerinden, bayi ve alt bayilerinden SMS, link, QR kod veya e-mail yoluyla hızlı ve kolay bir şekilde ödeme almasını sağlayan çevrim içi tahsilat yöntemidir.

Ozan online tahsilat yönteminde ödemeleri almak için ertesi gün, 7 gün, 14 gün veya 21 gün farklı seçenekleriniz bulunur. İşletmenizin ihtiyaçlarına göre dilediğiniz valörde ödemelerinizi alabilirsiniz.

Sanal POS, işini online’da yapan herkesin fiziki POS’ta olduğu gibi ödeme almasını sağlayan araçtır. Sanal POS ile tüm tahsilatlarınızı 7 gün 24 saat, dilediğiniz yerden hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Evet, online tahsilat güvenlidir. Online tahsilat sisteminde ödeme yapılan sayfalar SSL sertifikası ile korunur.

Online tahsilat yapmak için tek yapmanız gereken Ozan Online Tahsilat Sistemine başvuru yapmak. Firmanıza ait alan adına kurulan e-tahsilat sistemi ile anında online tahsilat çözümlerinin avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Hemen Başvur

Formu doldurun, yetkili danışmanlarımız 1 gün içinde sizi arasın.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir.