Link ile Ödeme

Dilediğiniz iletişim kanalından saniyeler içinde ödeme alabileceğiniz Link ile Ödeme çözümünden yararlanmak bizimle kolay!

Link ile Ödeme Nedir?

Link ile ödeme; ürün veya hizmet satışınız için özel olarak oluşturduğunuz linkler aracılığıyla, kartla ödeme almanızı sağlayan pratik bir ödeme çözümüdür.

Ödeme linki, satıcı tarafından, yapılan alışverişe özel oluşturulur ve müşteriye herhangi bir iletişim kanalı (email, mesaj, sosyal medya, vb.) yoluyla gönderilir. Müşteri, ödeme linkine tıkladıktan sonra kart bilgilerini girerek ödemeyi gerçekleştirir. Ödemede kredi kartları, banka kartları, debit kartlar kullanılabilir. Ödeme, satıcının belirlediği hesaba, tercih edilen para biriminde otomatik olarak aktarılır.

3 Adımda Link ile Ödeme Almak

Link ile Ödeme çözümünde karmaşık prosedürler olmadan saniyeler içinde ödeme alabilirsiniz.

1

Ödeme Linki Oluşturun

Panel üzerinden ürün/hizmet detaylarını girip tutarı belirleyerek bir ödeme linki oluşturun.

2

Linki Paylaşın

Ödeme linkini müşterinize e-mail, SMS, WhatsApp, vb. herhangi bir kanaldan iletin.

3

Ödemeyi Alın

Müşteriniz kart bilgilerini girip işlemi tamamladığında ödeme gerçekleşir, işletmenize ve müşteriye dekont gönderilir.

Link ile Ödeme Avantajları

Web Sitesi ve Entegrasyon Gerekmez

Link ile ödeme almak için bir web sitesine veya entegrasyona gerek yok!

Ürün ve hizmetleriniz için anında ödeme linki oluşturup müşterinizle paylaşabilir, saniyeler içinde ödeme alabilirsiniz.

Tüm Kanallardan Ödeme Alın

Whatsapp, Instagram, e-mail, SMS, vb. üzerinden ödeme linkini müşterinizle paylaşabilirsiniz.

Web sitesine, mağazaya veya POS cihazlarına ihtiyaç olmadan geniş kullanım imkanına kavuşursunuz.

Hemen Kullanmaya Başlarsınız

Link ile Ödeme için online başvuru yapabilir, hızlı onayın ardından anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Başvurunuz, Ozan tarafından en kısa sürede incelenir ve sistem anında kullanımınıza açılır.

Düşük Komisyon Oranları

Standart finans uygulamalarına kıyasla Ozan Link ile Ödeme hizmeti için ödeyeceğiniz komisyon oranları daha düşüktür.

Böylece finansal işletme giderleriniz azalır ve müşterilerinize özel avantajlar sunmak kolaylaşır.

Link ile Ödeme Özellikleri

icon-verified-protection

Güvenli Alışveriş

Link ile Ödeme sisteminde hem satıcılar hem de alıcıların güvenliği için 3D Secure başta olmak üzere nitelikli koruma mekanizmaları kullanılır.

7/24 Ödeme Alma

Ozan Link ile Ödeme hizmeti sayesinde alıcılarınıza 7/24 ödeme imkanı sunabilirsiniz!

Çok Dilli Arayüz & Farklı Para Birimleri ile Tahsilat

Desteklenen birçok farklı dil ve farklı para birimi ile uluslararası ödemelerinizi kolaylıkla alabilirsiniz.

Kolay & Hızlı Tahsilat

Link ile Ödeme çözümü ile tahsilat süreçlerinizi saniyeler içinde tamamlar ve zaman yönetiminde fark yaratabilirsiniz.

icon-divide

Taksitlendirme

Link paylaşımı yaptığınız sırada ödeme özelliklerini ayarlayarak, müşterileriniz için taksitlendirme seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Tüm Banka ve Kredi Kartlarıyla Alışveriş

Link ile Ödeme üzerinden her banka ve kredi kartından ödeme alabilirsiniz.

Kolay arayüz

Kullanıcı dostu yönetim paneli ile tüm ödemelerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Muhasebe Entegrasyonu

Link üzerinden ödeme sisteminde satış süreçleri muhasabeye uygulamalarınız ile entegre edilir ve işletme yönetiminde kolaylık sağlanır.

Ozan Link ile Ödeme Sistemi

Daha Fazla Bilgi ve Randevu İçin

Kimler Link ile Ödeme Hizmeti Sunabilir?

Giyimden aksesuara, gıdadan hizmet kategorisine kadar sayısız alanda link ile ödeme kolaylığından faydalanmanız mümkündür.

Orta ve Büyük Ölçekli Şirketler

Orta ve büyük ölçekli şirketler için ödeme kanallarını genişletmek çok önemlidir. Bu ihtiyaca en nitelikli şekilde karşılık veren Link ile Ödeme hizmeti, orta ve büyük ölçekli şirketler tarafından yaygın olarak kullanılır.

Özellikle sağlık, eğitim, turizm gibi sektörlerde ve çağrı merkezi bulunan kurumlarda link ile ödeme daha yoğun kullanılmaktadır.

Küçük Ölçekli Şirketler ve Freelancer’lar

Sosyal medya kanalları, alışveriş siteleri veya telefon üzerinden satış yapan küçük ölçekli işletmeler için Link ile Ödeme sistemi çok avantajlıdır.

Freelancer’lar, online girişimciler ve küçük işletme sahipleri, WhatsApp ve Instagram başta olmak üzere tüm dijital kanallardan sadece bir link göndererek kolayca ödeme alabilir.

Yurt Dışından Link ile Ödeme Alın

Farklı ülkelerden müşterileri olan işletmeler için kolay ödeme kanallarına sahip olmak oldukça kritiktir. Link ile ödemeyi, yurt dışındaki müşterilerinizden ödeme almak için de kullanabilirsiniz. Sağlık turizmi işletmeleri, oteller ve turistik işletmeler, yurt dışına gönderim yapan online satıcılar, yurt dışı müşterilerle çalışan freelancer’lar Link ile Ödeme kullanarak tahsilat yapabilirler.

Dövizle Link ile Ödeme Alın

Link ile Ödeme çözümünü, yurt içi veya yurt dışı müşterilerinizden tahsilat yapmak için farklı para birimleriyle de kullanabilirsiniz.

Link ile Ödemeyi Diğer Ozan Ürünleriyle Kullanın

Ozan ile çalıştığınızda, link ile ödeme hizmetinin yanı sıra diğer Ozan ürünlerine de sahip olabilir; tüm tahsilatlarınızı tek yerden kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yönetmenin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Sanal POS

Ozan Sanal POS’u kolayca kurun, kolayca yönetin, sınırlar olmadan ödeme alın. Hazır entegrasyonlar, üst düzey fraud önleme, uygun komisyon oranları ile keyifli ve kârlı çalışın.

Kapsamlı API dökümantasyonu, hızlı ve kolay kurulumu, uygun komisyon oranlarıyla hem yöneticiler, hem de IT ekipleri için Ozan Sanal POS ideal seçenektir.

ozan-fiziki-pos-1

Fiziki POS

Eski tip, yavaş ve sizi sınırlayan POS cihazlarından kurtulun. Yeni nesil, şık tasarımlı, kompakt Ozan Fiziki POS cihazına yer açın.

Verimsizlik bedeli, bakım ücreti, cihaz bedeli ödemeyin. Dilediğinizde geçmiş işlemlerinize POS üzerinden ulaşın, ek nüsha basın.

Bayi Tahsilat

Minimum operasyon yükü, tam entegrasyon ve ödeme yöntemi çeşitliliği ile bayi tahsilat süreçlerinizi tek panelden yönetin.

Link ile ödemeyi bayi tahsilat sistemiyle birlikte kullanarak bayi ve alt bayilerden, oluşturduğunuz linkler üzerinden POS cihazına gerek kalmadan ödeme alabilir, muhasebe entegrasyonu ile tüm tahsilatlarınızı takip edebilirsiniz.

Link ile Ödeme Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Link ile ödeme hizmetinde sattığınız ürün veya hizmetler için benzersiz bir link oluşturur ve müşterinize iletirsiniz. Müşteriniz link üzerinden ulaştığı sayfada kredi kartı veya banka kartıyla ödeme yapar.

Evet, ödeme linki oluştururken taksitlendirme seçeneği sunabilir ve alıcılarınıza özel avantajlar sağlayabilirsiniz.

Evet, link ile ödemede her ürün ve hizmetiniz için ayrı ayrı vade farklı satış işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Link ile ödeme sisteminde tüm ürün ve hizmet satışlarınız için link oluşturmanız mümkündür.

Hayır, her link tek ürün için özel olarak hazırlanır ve linklerin aktivasyonu için belirlenen süre 1 gündür. 1 günün sonunda oluşturulan link müşteriler tarafından kullanılamaz.

Hayır, link ile ödeme mesajlaşma platformları üzerinden kullanılabilir ve müşterilerinizin ayrıca bir uygulama indirmesi gerekmez. Linkler mesajlaşma aracılığı ile paylaşılabildiği için müşterilerinizin oturum açma işlemi yapmasına da gerek yoktur.

İade şartlarını taşıyan ürünler için link üzerinden alınan ödemeler iade edilebilir.

Mail order; fiziki POS bulunmayan ortamlarda bilgi formu ile yapılan dijital işlemlerden biridir ve kayıt gerekir. Ancak link ile ödemede yalnızca ödeme linki üzerinden, kayıt olmadan anında ödeme yapılabilir.

E-ticaret sitesinde kullanılan sanal POS veya entegrasyon sağlayan bankanın link ile ödeme altyapısı varsa, link ile ödeme alınabilir. Ancak sitede uygun altyapı yoksa özel yazılımlar kullanarak link iletisi gönderilebilir.

Link ile ödeme hizmetinin muhasebe entegrasyonu özelliği sayesinde link üzerinden aldığınız ödemeleriniz için anında fatura hazırlamanız mümkündür.

Hemen Başvur

Formu doldurun, yetkili danışmanlarımız 1 gün içinde sizi arasın.