Ozan FijiPlace
Fiziki POS Pazaryeri

Alt bayilerinizin veya iş ortaklarınızın POS valör ve oranlarını aracı olmadan, doğrudan yönetin. Finansal kurallarınızı kendiniz belirleyin!

FijiPlace fiziksel pazaryeri çözümü ile tüm POS’ların kontrolüne sahip olan işletmeler, tahsilat süreçlerini daha etkin bir şekilde yönetirken finansal yönetimlerini kolaylaştırabilir.

FijiPlace Özellikleri

Ödeme Alma & Yapma

FijiPlace ile fiziki POS cihazıyla gerçekleştirilen tüm işlemlerinizin ödemesini tercih ettiğiniz valörde alabilir, ve hesabınız üzerinden alt satıcılarınıza olan ödemelerinizi anlık olarak yapabilirsiniz.

icon-security-protection-card

Güvenilir Ödeme Altyapısı

Güvenilir ödeme altyapısına sahip olan FijiPlace çözümü ile kart bilgileri güvenli altyapıda saklanır ve tüm ödeme işlemleri 3D Secure yöntemiyle güvenli bir şekilde gerçekleştirilir.

Detaylı Raporlama ve Muhasebe Entegrasyonu

FijiPlace çözümünün detaylı raporlama ve muhasebe entegrasyonu özelliği sayesinde tahsilat tutarlarınızı ve valörlerinizi detaylı olarak görüntüleyebilir ve kolayca muhasebe entegrasyonu yapabilirsiniz.

FijiPlace Avantajları

Ozan FijiPlace çözümü ile finansal kontrolden kolay entegrasyona kadar sayısız avantajdan faydalanabilirsiniz.

scorecard-svgrepo-com

Performansa Göre Ciro Yönetimi

FijiPlace’ın valör ve oran belirleme özelliği sayesinde bayi performansına göre ciro yönetimi sağlayabilirsiniz.

percentage-square-svgrepo-com

Özelleştirilmiş Valör ve Oranlar

Alt bayilerinize özelleştirilmiş valör ve oranlarda POS sağlayabilir, finansal kurallarınızı belirleyebilirsiniz.

scorecard-svgrepo-com

Anında Nakit Ödeme Alma

Fiziksel POS ile gerçekleşen tüm işlemlerinizin ödemesini anında nakit olarak alabilirsiniz.

shopping-pos-machine-svgrepo-com

Türkiye’deki En Yaygın Fiziksel POS’larla Uyumlu

Türkiye’deki en yaygın fiziksel POS markalarıyla uyumlu olan FijiPlace çözümünü işletmenizin mevcut altyapısına kolayca entegre edebilirsiniz.

auto-apply-svgrepo-com

Kolay & Hızlı Entegrasyon

Kolay ve hızlı entegrasyon ile işlemlerinizi otomatik olarak muhasebeleştirebilir, iş ve zaman yönetiminde avantaj sağlayabilirsiniz.

Ozan FijiPlace

Daha Fazla Bilgi ve Randevu İçin

FijiPlace Kimler İçin Uygundur?

FijiPlace çözümü franchiser’lar, toptancılar, distribütörler ve AVM’ler gibi kendi satış noktalarına sahip olan ve birden fazla dükkanı bulunan işletmeler için özel olarak tasarlanmıştır.

Ulusal ve Yerel Franchiser’lar

FijiPlace çözümü sayesinde ulusal ve yerel franchiser’lar hiçbir aracıya gerek duymadan alt bayileri için diledikleri valör ve oranları belirleyebilir, POS cihazlarını özelleştirilmiş kurallarla yönetebilir.

AVM’ler & Distribütörler

AVM’ler ve distribütörler için özel olarak tasarlanan FijiPlace çözümü ile AVM ve distribütörler alt iş yerlerinin performansını ciroya göre yönetebilir, finansal süreçlerin yönetimini kolaylaştırabilir.

Bayiler

FijiPlace çözümü sayesinde bayiler, fiziki POS ile gerçekleşen tüm işlemlerini anlık olarak görüntüleyebilir, hak edişlerini anında nakit olarak alabilir.

Organize Çarşılar ve Toptancılar

Organize çarşılar ve toptancılar, Türkiye’deki en yaygın POS markaları ile uyumlu olan FijiPlace çözümünü işletmelerinin altyapısına kolayca entegre edebilir, ödemelerini etkili bir şekilde yönetebilir.

FijiPlace Nasıl Çalışır?

FijiPlace, işletmelerin herhangi bir aracı olmadan alt iş yerlerinin POS yönetiminde özelleştirilmiş kurallar belirlemesini ve finansal süreçlerini etkin bir şekilde yönetebilmesini sağlar.

Fiziksel Terminal Tanımlama

Fiziksel terminal tanımlama ile işletmelerinizin her birine özel valör ve oranlar belirleyebilir, alt bayileriniz için fiziksel terminal tanımlayabilirsiniz. Gerçekleşen işlem detaylarını ve çekilen tutarları anlık olarak inceleyebilirsiniz.

Ödeme Emri Verme

Alt satıcılarınıza yapacağınız ödemeler için ödeme emri verebilir, finansal süreç yönetiminizde kolaylık ve zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Anlık Ödeme Alma

Fiziksel POS cihazından gerçekleşen tüm işlemleri anlık olarak görüntüleyebilir, hak edişlerinizin tamamını anında iş yeri hesabınıza alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Fiziksel POS cihazı ile işlem gerçekleştiği anda ödemelerinizi alabilirsiniz. Alt iş yeri işlem gerçekleştiği anda alabilir, iş yeri sahibi ise ertesi gün (valörü gelince) alır.

Evet, FijiPlace çözümü ile istediğiniz ödeme vadesini seçebilir, kendi finansal kurallarınızı belirleyebilirsiniz.

Evet, FijiPlace içinde birden fazla dükkan bulunduran site yönetimleri için uygundur.

Evet, mobilyacılık sektörü FijiPlace çözümünü kullanarak özelleştirilmiş kurallarla POS cihazlarını yönetebilirler.

Evet, FijiPlace çözümü elektronik sektöründe hizmet veren organize çarşılar için özel olarak tasarlanmıştır.

Evet, otomotiv sektöründe hizmet veren işletmeler FijiPlace çözümü ile iş süreçlerini daha etkin bir şekilde yönetebilir.

Ozan'ın global ödeme ağı (Mastercard, VISA, TROY) sayesinde tüm kartlardan ve para birimlerinden ödeme alabilirsiniz. FijiPlace şu an için yalnızca TL desteklemektedir.

Evet, AVM’ler FijiPlace çözümü ile alt iş yerlerinin performansını ciroya göre yönetebilir.

Evet, bayiler FijiPlace çözümünü kullanarak finansal kolaylık sağlayabilir.

Valör günü geldiğinde, genellikle ertesi gün, ödenir.

Hemen Başvur

Formu doldurun, yetkili danışmanlarımız 1 gün içinde sizi arasın.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir.