Payment Gateway

Ozan ile tüm sanal POS’ları entegre eder, PCI-DSS Level 1 sertifikası ile tahsilatlarınızda yüksek güvenlik sağlar, hızlı işlemlerle müşterilerinize en iyi deneyimi sunabilirsiniz.

Ozan Payment Gateway

Payment Gateway yani ödeme ağ geçidi, kredi ve banka kartları ile yapılan işlemlerde müşteri ve işletme arasında yüksek güvenlikli bağlantı kurulmasını sağlayan sistemdir.

Ozan Payment Gateway (Ödeme Ağ Geçidi) çözümü ile tüm sanal POS’ları API’larla entegre edip tahsilatlarınızı hızlı ve güvenilir yolla alabilirsiniz. Ayrıca PCI-DSS Level 1 sertifikası ile tahsilatlarınızda yüksek güvenlik sağlayabilir, hızlı işlemlerle müşterilerinize en iyi deneyimi sunabilirsiniz.

Payment Gateway Nasıl Çalışır?

  1. Müşteri, e-ticaret platformundaki sepetine bir ürün ya da hizmet ekler.
  2. Müşteri, kredi kartı ile ödeme yapmak için bilgilerini girer.
  3. Şifrelenmiş güvenli bir bağlantı oluşturulur ve müşterinin bilgileri korunur.
  4. Müşterinin bilgileri güvenli bir şekilde ödeme işleme ağına yönlendirilir.
  5. Yetkilendirme talebi gerçekleşir.
  6. Banka ödeme için kabul veya ret verir. Kabul edilmesi halinde ödeme onaylanır.
  7. Satın alma işlemi gerçekleşir ve bilgiler web sitesine geri gönderilir.

Kimler Payment Gateway Hizmetini Kullanabilir?

Online mağazası olan ve e-ticaret yapan tüm işletmeler, müşterilerine hem güvenli hem hızlı bir ödeme deneyimi sunmak için Ozan Payment Gateway hizmetini kullanabilir.

Şifrelenmiş bağlantılar ve yüksek güvenlik önlemleriyle ödeme almak ve müşterilerinize en iyi deneyimi sunmak için siz de hemen Ozan Payment Gateway (Ödeme Ağ Geçidi) hizmetine ücretsiz başvuru yapın!

Payment Gateway Hizmetinde Olması Gerekenler

Alıcılara en iyi deneyimin sunulabilmesi için ödeme ağ geçidindeki bazı özellikler büyük önem arz eder. Ödeme ağ geçidinde bulunması gereken özellikler şunlardır:

icon-speed

Hız

Ödeme ağ geçitlerinde bulunması gereken özelliklerden ilki hızdır. Sanal POS aracılığıyla yapılan ödeme işlemlerinin birkaç saniye içinde gerçekleşmesi, müşterilerin satın alma deneyimini olumlu etkiler.

icon-security-protection-card

Güvenilirlik

Hem alıcıların hem de müşterilerin ödeme süreci boyunca kendilerini güvende hissetmesi için mutlaka TCMB onaylı sağlayıcılardan hizmet alınmalıdır. Ayrıca ödeme ağ geçidi kurulacak web sitesi SSL sertifikasına sahip olmalıdır. Ozan PCI-DSS Level 1 sertifikası, Yedek Sistem, Yenileme Sistemi, Bağlantı Altyapısı ve 3D Secure ile tüm ödemelerinizi güvenle almanızı sağlar.

icon-chip

Altyapı Yeterliliği

Ödeme ağ geçidi kurulacak e-ticaret sitelerinin altyapısı da en az hız ve güvenlik kadar önemlidir. Web sitelerinin ödeme ağ geçidini kullanabilmesi için hem güvenlik hem erişilebilirlik açısından yeterli donanıma sahip olması gerekir.

Payment Gateway

Daha Fazla Bilgi ve Randevu İçin

Ozan Payment Gateway Avantajları

Ozan Payment Gateway hem işletmenize hem de müşterilerinize farklı avantajlar sunar.

Platform ve Yazılım Dili Kısıtlaması Yok

Ozan Payment Gateway ile platform ve yazılım dili kısıtlaması olmadan sanal POS’larınızı API’lar ile işletmenize hızlıca entegre edebilirsiniz.

Farklı Para Birimleri ile İşlem Yapın

İşletmenizin yurt dışı satışları için yabancı kart işlemlerinizi Dolar, EUR ve GBP cinsinden farklı para birimleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

Komisyon ve Kampanyaları Yönetin

Ozan Ödeme Ağ Geçidi çözümü ile iş yerinizin banka anlaşmalarına ilişkin komisyon oranlarını ve kampanyalarını dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Kolay Raporlama Yapın

Ozan’ın kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolay raporlama yapabilirsiniz.

Üye İş Yerleri İçin Mobil Uygulama

Üye iş yerleri için mobil uygulama sayesinde tüm üye iş yerlerinin uygulama üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde raporlama yapmasını sağlayabilirsiniz.

Taksit ve Bin Sorgulama

Bin sorgulama; online ödeme sırasında kartın, hangi bankaya kayıtlı olduğunun ve hangi kart türünde işlem yapıldığının tespit edilmesini sağlar.

Taksit sorgulama; işlem yapılan kart kredi kartı ise toplam tutar için kaç taksit yapılabileceği ve taksitlerin komisyon oranlarının ne kadar olduğu konusunda bilgi verir.

Ozan Payment Gateway ile kartla yapılan ödeme işlemleri sırasında tüm taksit ve Bin sorgulamaları yapılır.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, Ozan Ödeme Ağ Geçidinde güvenli kart saklama özelliği bulunmaktadır.

Evet, yapılan tüm işlemlerin durumunu 7/24 takip edebilir ve izleyebilirsiniz.

Tüm acil durum ve sorunlarınız için Ozan ekibinden 7/24 hızlı destek alabilirsiniz.

Evet, Ozan Payment Gateway ile stok yönetimi ve stok takibi yapabilirsiniz.

Ödeme Ağ Geçidi sayesinde tek entegrasyonla tüm sanal POS’ları kullanabilir, güvenli kart saklama ve fraud kontrolü sayesinde müşterilerinize hem hızlı hem de güvenli ödeme çözümleri sunabilirsiniz.

Hemen Başvur

Formu doldurun, yetkili danışmanlarımız 1 gün içinde sizi arasın.