Entegrasyon

ERP ve muhasebe programları, bankalar, e-ticaret altyapıları, pazaryerleri… Entegrasyon ile verimli çalışmak bizimle kolay!

Ozan Entegrasyon

ERP Entegrasyon

Ozan Logo, Mikro, SAP, Netsis ve Dynamics ERP sistemlerine entegre çalışma sağlar. Gelen işlemler ERP tarafındaki cari ile otomatik eşleşir, operasyonel iş yükünü azaltır. Cari işlemlerinizi Muhasebe/ERP sistemlerine doğrudan entegre biçimde tek panelden yönetin.

Muhasebe Entegrasyon

Ozan’ın muhasebe entegrasyonu ile tüm işlemleriniz otomatik olarak cari hesaplara yansır. Bu sayede tek tek ödemeleri kontrol etmekle zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde para giriş ve çıkışlarını takip edebilirsiniz.

Bankalarla Entegrasyon

Ozan ile farklı banka poslarına ait tüm işlemlerin (iade/kısmi iade/iptal) farklı banka panellerine giriş yapmadan, tek bir panelden yönetirsiniz. Banka hesap hareketlerinizle banka bazlı veya işlem bazlı raporları tek tıkla ekrana dökebilir ve istenilen formatta dışarıya aktarabilirsiniz.

Hazır E-ticaret Entegrasyonu

Ozan Sanal POS’un WooCommerce (WordPress), Magento, Opencart, PrestaShop, Shopify, Akinon, Ideasoft, Ticimax gibi e-ticaret platform sağlayıcıları ile hazır entegrasyon çözümü bulunur. Eğer e-ticaret siteniz bu altyapılardan birini kullanıyorsa, entegrasyonu kısa sürede zahmetsizce tamamlayabilirsiniz.

Pazaryeri Entegrasyonu

Ozan tahsilat çözümleri sayesinde müşteriden alınan ödeme satıcı ve pazaryerinin hesabına ayrı ayrı aktarılır.

API Entegrasyonu

Hazır entegrasyon çözümlerini API ile özelleştirebilir, diğer platformlar ve özel yazılım geliştiriyorsanız, Ozan Sanal POS API entegrasyon dökümantasyonumuzdan yararlanarak Ozan Sanal POS’u sistemlerinize entegre edebilirsiniz.

Özel Projeler

Ozan, kendi yazılım platformunu geliştirip kullanması, API entegrasyonu, whitelabel çözümler sunması ve birçok ülkede sahip olduğu lisanslar sayesinde, farklı ve özel tahsilat yöntemlerine ihtiyaç duyulan projelerde çözüm ortağınız olabilir.

Hemen Başvur

Formu doldurun, yetkili danışmanlarımız 1 gün içinde sizi arasın.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir.