Özel Çözümler

Birçok ödeme firmasında bulamayacağınız ürünler, çözümler ve özel proje geliştirme olanağı Ozan’da.

Tüm ödeme çözümleri bizimle kolay!

Ozan Özel Çözümler

Pazaryeri Çözümü

Pazaryeri çözümü ile satıcıya yapılacak ödemeler pazaryerinin kuralları ile inisiyatifinde yönetilir. Ozan’ın esnek yapısı sayesinde karma sepet, parçalı iade, farklı komisyon oranları gibi pazaryeri dinamiklerine tam olarak uyum sağlar.

Business Prepaid (Özel Temalı Kart)​

Business Prepaid (Özel Temalı Kart)

İşletmenin ihtiyacına uygun olarak tasarlanıp üretilebilen, çözüme uygun olarak tahsis edilen Ozan Business Prepaid kartı ister çalışanlarınıza, ister üyelerinize, ister çözüm ortaklarınıza özel ödeme yöntemi olarak sunulabilirsiniz.

Farklı Para Birimleri ile Hesap Oluşturma

Müşterilere yabancı para birimleri ile ödeme isteği gönderilebilir, belirlenen bir kurdan TL karşılığı tahsilat yapılabilir. Ek olarak, kartın ya da POS’un uyumlu olması yine döviz tahsilatı yapılabilmesine olanak sağlar.

Pay by Chat

Ozan, WhatsApp ve diğer çeşitli mesajlaşma platformları üzerinden, yapay zeka destekli olarak ödeme alma imkanı sunar.

Link ile Ödeme

Alışılmış mail order yönteminin aksine, müşterilerin kart bilgilerini talep etmeden gönderilebilen Email/SMS linki üzerinden güvenli link ile ödeme alınabilir. İstenirse, ödeme taleplerini tek sefere mahsus veya belirlenen periyotlarda tekrarlayan ödeme talimatları şeklinde de oluşturulabilir.

Elektronik Cüzdan

Ozan Business ile oluşturulan elektronik cüzdan sayesinde müşteriler, ödeme işlemlerini dijital ortamda gerçekleştirebilir.

Özel Projeler

Ozan, kendi yazılım platformunu geliştirip kullanması, API entegrasyonu, whitelabel çözümler sunması ve birçok ülkede sahip olduğu lisanslar sayesinde, farklı ve özel tahsilat yöntemlerine ihtiyaç duyulan projelerde çözüm ortağınız olabilir.

Hemen Başvur

Formu doldurun, yetkili danışmanlarımız 1 gün içinde sizi arasın.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir.