Döviz ile Tahsilat

Yurt dışı satışı yapan işletmeniz için kur farkından etkilenmeden farklı para birimlerinde ödeme almak hem işletmenize hem de müşterilerinize avantaj sağlar. Ozan döviz ile tahsilat çözümleri sayesinde kur dalgalanmalarından etkilenmeden müşterilerinizden USD, EURO veya GBP olarak, günün her saati ve dilediğiniz yerden güvenle döviz ile tahsilat yapabilirsiniz.

Döviz ile Tahsilat İçin Sanal Pos

Yabancı para birimleriyle ödeme alan işletmeniz için dövizli işlem yapmaya izin veren sanal POS kullanmanız son derece önemlidir. Dövizli sanal POS kullanmadığınız durumlarda ödemeler TL’ye çevrilir ve kur dalgalanmalarından etkilenmenize sebep olur. Ozan Sanal POS ile tüm alacaklarınızı EUR, USD veya GBP cinsinden çoklu para birimi ile tahsil edebilir, kur değişimleri sebebiyle yaşayacağınız kayıpların önüne geçebilirsiniz.

USD ile Online Tahsilat

Ozan tahsilat çözümleri ile işletmeniz için yurt dışı satışlarında, kur farkından etkilenmeden ödemelerinizi dolar ile alabilirsiniz. Bu sayede hem müşterileriniz hem de işletmeniz için maliyet sorunlarının önüne geçebilir, yurt dışı kartlarından da güvenle tahsilat yapabilirsiniz.

EURO ile Online Tahsilat

Ozan'ın online ödeme çözümleri ile yurt dışı kartlarından euro ile ödeme alabilir, kur değişimlerini düşünmenize gerek kalmadan işletmenizin satışlarını artırmaya odaklanabilirsiniz.

GBP ile Online Tahsilat

Ozan yurt dışı alternatif tahsilat yöntemleri sayesinde kur dalgalanmalarına takılmadan yurt dışı kartlarından pound ile tahsilat yapabilirsiniz. Böylece kur değişimleri sebebiyle değer kaybı yaşamanın önüne geçebilir, müşterilerinize de güvenli ödeme alternatifleri sunabilirsiniz.

Döviz İle Tahsilat

Daha Fazla Bilgi ve Randevu İçin

Çoklu Dil Destekli Tahsilat Sistemi

E-ihracat yaparken yurt dışındaki müşterilere ulaşmak ve satışlarınızı globalde artırmak için çoklu dil desteği en önemli ihtiyacınızdır. Dünyanın bir ucundan diğer ucuna satış yapmak ve bu satışların tahsilatlarını da farklı para birimlerinde almak, işletmenizin potansiyelini artırmanızı sağlar.

Ozan’ın çoklu dil destekli tahsilat sistemi ile Türkçenin yanı sıra farklı diller sayesinde dünyanın her yerindeki potansiyel müşterilerinize ulaşabilir, müşterilerinizle aranızdaki güveni pekiştirebilir ve tahsilatlarınızı farklı dillerde kolaylıkla alabilirsiniz.

E-İhracat Uyumlu Online Tahsilat Sistemi

E-ihracat yapan işletmelerin en büyük sorunu döviz kurlarındaki değişimler ve farklı para birimlerinden aynı anda tahsilat alamamaktır. Yurt dışına satış yapan işletmeniz için ihtiyacınız olan tek şey yurt dışı alternatif ödeme yöntemleridir. Ozan’ın e-ihracat online tahsilat sistemi ile dünyanın her yerinden müşterilere ulaşabilir; EUR, USD veya GBP cinsinden tahsilat yapabilirsiniz. E-ihracat uyumlu online tahsilat sistemi sayesinde müşterilerinize güvenli kanallar aracılığıyla ödeme yapma imkânı sunarken firmanızın da kur dalgalanmalarından etkilenmeden satışlarına devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Döviz ödemelerinizi direkt TL olarak alabilirsiniz ya da döviz ödemeleriniz hesabınıza geçtikten sonra TL’ye çevirebilirsiniz.

Döviz ödemeleriniz TL’ye çevrilirken Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası döviz kuru baz alınır.

Ozan'ın en önemli avantajlarından biri de ertesi gün ödeme almadır. Ayrıca 7 gün, 14 gün ve 21 gün gibi işletmenizin ihtiyaçlarına göre şekillenen farklı seçenekler de bulunur. Ozan tahsilat çözümleri ile döviz ödemelerinizin kendi belirlediğiniz valörde hesabınıza geçmesini sağlayabilirsiniz.

Döviz ile tahsilat almak için ihtiyacınız olan tek şey döviz özellikli bir sanal POS. Ozan Sanal POS ile dünyanın her yerinden, 7 gün 24 saat, çoklu para birimi ile hızlı ve güvenli tahsilat yapabilirsiniz.

Yurt içinde TL kredi kartları ile yapılan işlemlerin tahsilatları, Türk Parasının Kıymetini Koruma Kanunu gereği TL olarak alınır.

Evet, Ozan Sanal POS muhasebe entegrasyonlarına uyumludur ve esnek altyapıya sahiptir. Bu sayede muhasebe işlemlerinizi de tahsilatlarınız ile eş zamanlı olarak yürütebilir, operasyonel yükünüzü azaltabilirsiniz.

Hemen Başvur

Formu doldurun, yetkili danışmanlarımız 1 gün içinde sizi arasın.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir.