Mağaza Tahsilat Sistemi

Müşterilerinizden fiziksel POS, sanal POS, akıllı telefon veya QR kod ile ödeme alın. Taksitli ödeme, kredi kartı ile ödeme veya vade kampanyası gibi avantajlı tahsilat çözümleri sunarken işletmeniz için de son teknoloji tahsilat çözümlerinden yararlanın!

Mağaza Tahsilat Çözümlerini Kimler Kullanabilir?

Ozan’ın mağaza tahsilat çözümleri küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin tamamına uygundur. Müşteri ve alt bayilerinden kolay, hızlı, güvenilir ve yeni nesil yöntemlerle ödeme almak isteyen tüm işletmeler Ozan mağaza tahsilat çözümlerini kullanabilir.

Küçük İşletmeler İçin Mağazada Tahsilat

Tek mağaza, fırın, pastane, kuaför ve dükkân gibi küçük işletmelerin mağazada tahsilat yöntemlerini kullanmasının en önemli avantajı müşterilerine güvenli ödeme seçenekleri sunabilmesidir. Aynı zamanda işletme sahibi de ödemelerini ihtiyaçlarına göre belirlediği günlerde hızlıca alabilir.

Orta ve Büyük İşletmeler İçin Mağazada Tahsilat

İşlek lokasyonlarda yer alan ya da popüler şubeleri olan orta ve büyük ölçekli işletmelerin mağazada tahsilat çözümlerini kullanması işletmeye her açıdan avantaj sağlar. Ozan’ın mağazada tahsilat çözümleri ile müşterilerinize hem güvenilir hem de farklı ödeme alternatifleri sunabilirsiniz. Bayi ve alt bayilerinizin tahsilatlarını da tek merkezden yönetebilirsiniz.

Mağazada Tahsilat Yöntemleri

Ozan’ın mağazada tahsilat yöntemleri ile müşterilerinize farklı ödeme seçenekleri sunabilir,
işletmenizin tahsilatlarını güvence altına alabilirsiniz.

Mağazada tahsilat aşağıdaki yöntemleri içerir:

icon-pos

Fiziksel POS ile Tahsilat

Ozan Fiziki POS ile tüm banka ve kredi kartlarından hem QR hem de PIN doğrulaması üzerinden ödeme alabilirsiniz.

Sanal POS (vPOS) ile Tahsilat

Tüm internet satışlarınızda kullanabileceğiniz Ozan Sanal POS ile link, QR kod ve mobil POS ile tahsilat alıp; müşterilerinize taksitli, hızlı ve güvenilir ödeme seçenekleri sunabilirsiniz.

Akıllı Telefonlar ile Tahsilat

Akıllı telefonlar ile tahsilat yönteminde müşterileriniz için oluşturduğunuz ödeme linkleri sayesinde e-mail veya SMS yoluyla hızlı ve güvenilir tahsilat yapabilirsiniz.

QR Kod ile Tahsilat

Ozan'ın QR kod ile tahsilat yöntemi sayesinde her ödeme için özel olarak QR kod oluşturabilir ve müşterilerinizden saniyeler içinde temassız ve güvenilir ödeme alabilirsiniz.

Mağazada Tahsilat Sistemi

Daha Fazla Bilgi ve Randevu İçin

Mağazada Tahsilat Komisyon Oranları

Tek mağaza, fırın, pastane, kuaför ve dükkân gibi küçük işletmelerin mağazada tahsilat yöntemlerini kullanmasının en önemli avantajı müşterilerine güvenli ödeme seçenekleri sunabilmesidir. Aynı zamanda işletme sahibi de ödemelerini ihtiyaçlarına göre belirlediği günlerde hızlıca alabilir.

Firmalar İçin Komisyon Oranları ve Taksitlendirme

Ozan’ın firmalar için sunduğu avantajlı komisyon oranları ve taksitlendirme seçenekleri ile ilgili bilgi almak ve mağazada tahsilat sisteminin avantajlarından hemen yararlanmaya başlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bayi ve Alt Bayiler İçin Komisyon Oranları ve Taksitlendirme

Bayi ve alt bayilerinizden hızlı ve güvenli online ödeme almanızı sağlayan Ozan’ın bayi ve alt bayiler için sunduğu avantajlı komisyon oranları ve taksitlendirmeleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mağazada Tahsilat Sisteminin Faydaları

Ozan'ın mağazada tahsilat sistemi ile;

Sıkça Sorulan Sorular

Fiziksel POS üzerinden gerçekleşen ödemelerinizi ertesi gün alabilirsiniz.

Evet, Ozan mağazada tahsilat sistemi ile 7 gün 24 saat, dilediğiniz yerden tahsilat yapabilirsiniz.

Evet, mağaza tahsilat sistemiyle ERP entegrasyonu yapılabilir. Bu sayede muhasebe işlemleri ve tahsilatlarınızı entegre bir şekilde yürütebilir, tek ekrandan tüm muhasebe kayıtlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Mağaza tahsilat sisteminde faturalandırmaları panel/ERP üzerinden yapabilirsiniz.

Evet, mağazada tahsilat sistemi güvenlidir. Mağazada tahsilat sistemi hem müşterilere hem de işletme sahiplerine 7/24 güvenilir ve kolay tahsilat imkanları sunar. Ödeme yapılan sayfalar SSL sertifikası ile güvence altındadır.

Tahsilatlarınızın takibini panel/ERP üzerinden kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Hemen Başvur

Formu doldurun, yetkili danışmanlarımız 1 gün içinde sizi arasın.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir.