Kadın Girişimcilere Özel %0.99 Oranlı POS

Kadın girişimcilere özel %0.99 oranlı sanal ve fiziksel POS ürünleri ile girişiminizi büyütmek bizimle kolay!

%0.99 oranlı sanal POS ve fiziksel POS ürünlerimiz ile kadın girişimcilerin iş hayatına katılımına destek oluyor, var olan işletmelerini büyütmesine katkı sağlıyoruz.

Kadın Girişimciler İçin Uygun Oranlı Ozan Ürünleri

Ozan’ın kadın girişimcilere destek için uygun oranlı ürünleri ile işletmenizin tahsilatlarını hızlı ve kolayca gerçekleştirin!

Sanal POS

E-ticarete giriş yapmak isteyen veya yeni giriş yapan kadın girişimciler, Ozan Sanal POS ile tüm ödemelerini hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde alabilir.

Sanal POS, internet üzerinden ödeme almak isteyen tüm işletmeler için uygundur. Tüm kredi kartları ile uyumlu olan ve farklı para birimleri ile ödeme almanızı sağlayan Ozan Sanal POS’a kadın girişimcilere özel %0.99 komisyon oranıyla sahip olabilir, 7 gün 24 saat tahsilat yapabilirsiniz.

Fiziki POS

Fiziki mağazasında banka ve kredi kartları ile ödeme almak ve müşterilerine farklı avantajlar sunmak isteyen kadın girişimciler Ozan Fiziki POS ile kolayca tahsilat yapabilir.

Fiziki POS, tüm banka ve kredi kartlarından QR kod, PIN doğrulaması veya temassız olarak ödeme almanızı sağlayan POS ürünüdür. Kadın girişimcilere %0.99 oranlı fiziki POS ile müşterilerinize farklı ödeme seçenekleri sunabilir, aylık bakım ücreti ve cihaz bedeli gibi ek maliyetler ödemeden kazançlarınızı artırabilirsiniz.

Kadın Girişimciler İçin Ozan Ürünlerinin Avantajları

Kadın girişimcilere özel POS ürünlerimiz ile uygun komisyon oranına ek olarak güvenli ödeme, raporlama ve muhasebe entegrasyonu gibi farklı avantajlara sahip olabilirsiniz.

icon-secure

7/24 Güvenli Ödeme Alma

Ozan Sanal POS, güvenli kart saklama altyapısına sahiptir ve 3D Secure ile ödeme almanızı sağlar. Aynı zamanda üst düzey fraud önleme özelliğine sahip olan Ozan Sanal POS, şüpheli işlemlere karşı işletmeleri ve kart sahiplerini korur.

scorecard-svgrepo-com

Raporlama

Ozan Fiziksel POS ve Sanal POS ürünlerinin raporlama özelliği sayesinde tahsilat tutarları ve taksit sayıları gibi tüm işlemlerinizi detaylı olarak görüntüleyebilir, banka veya işlem bazlı raporları istediğiniz formatta dışa aktarabilirsiniz.

pos-svgrepo-com

Muhasebe Entegrasyonu

Ozan POS ürünlerinin muhasebe entegrasyonu özelliği sayesinde POS cihazı ile yapılan tüm işlemleri otomatik olarak muhasebeleştirebilir, zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.

contactless

Temassız ve Online Ödeme Alma

Ozan Fiziki POS’un temassız ve online ödeme alma özelliği sayesinde, fiziki POS cihazınızı kullanarak QR kod, PIN doğrulaması ve temassız olarak tüm ödemelerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde alabilirsiniz.

Kadın Girişimcilere Özel %0.99 Oranlı POS

Daha Fazla Bilgi ve Randevu İçin

Kampanya Koşulları

Kadın girişimcilere destek için %0.99 oranlı POS ürünlerinden yararlanmak için başvuru kriterleri ve genel bilgiler aşağıdaki gibidir.

  • Kadın girişimcilere özel %0.99 oranlı POS kampanyasından başvuru yapan ilk 500 kadın girişimci faydalanabilir.
  • Kampanyaya işletme sahibi ve yöneticisi kadın olan şahıs şirketleri başvurabilir.
  • Kampanyaya katılmak isteyen limited şirketlerin, şirket ortaklıklarının çoğunluğunu kadınlar oluşturmalıdır.
  • Başvuruların değerlendirme süresi ve talep edilen evraklar değişiklik gösterebilir.

Hemen Başvur

Formu doldurun, yetkili danışmanlarımız 1 gün içinde sizi arasın.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir.